Tyčinky

[:sk]Ponááhľam sa a hlad mám veľký, tyčinka od Legracie, tá ma proste zachráni.

1. pre športovcov a tých, čo držia štíhlu líniu, máme Low carb tyčinky s čakankovým sirupom, ktorý je vhodný aj pre diabetes stravovanie. Tyčinky sú úplne bez pridaného cukru a bez lepku.

2. pre športovcov, ktorí potrebujú poriadnu dávku proteínu, máme rad HIGH PROTEIN so srvátkovým proteínom. WPCéčko je absolútna 1 v proteínoch, pretože má 98 % vstrebateľnosť!

3. pre milovníkov čokolády alebo bielej kávy a proteínu máme tyčinky PRO-TE(BE)-IN . Tento rad tyčiniek obsahuje belgickú čokoládou alebo bielu kávu. Tyčinky sú bez pridaných aróm a pridaných tukov.

4. Pre tých, čo majú radi raw ovocné tyčinky, máme Run-né vtáča. Žiaden pridaný cukor, len ovocie a navyše v prípade niektorých druhov kopa chia semienok, po ktorých svoj denný boj s časom rozhodne neprehráte.

5. ABnormal – normálne ovocné tyčinky, ale abnormálne vychytané. V jednej tyčinke doplníte do tela hromadu vitamínov, minerálov a tiež mlieko a pritom sú bez pridaného cukru a sladidiel a navyše prirodzene bezlepkové. Skvelá chuť a vôňa obľúbeného ovocia nenechá nikoho na pochybách, že práve táto tyčka je skvelá desiata pre deti i dospelých.
[:]

Showing all 22 results